Suknia ślubna dla sportsmenki

Wybór sukni ślubnej jest jedną z najtrudniejszych decyzji, jaką musi podjąć panna młoda.

sukniaOkazuje się, że coraz modniejsze stają się krótkie suknie ślubne, co jest idealnym wyborem dla kobiet aktywnych fizycznie oraz na ślub organizowany latem.
Równie ważne są także buty. Piękne szpilki delikatnie wyłaniające się spod kreacji nie są jednak jedynym, choć nadal najpopularniejszym, rozwiązaniem. Niejedna kobieta przekonała się o tym, jak nawet najbardziej wytworne buty potrafią dać się we znaki. Obolałe stopy i odciski są w stanie zepsuć najlepszą zabawę, a ślub i wesele są przecież jednymi z najważniejszych wydarzeń w życiu. A gdyby tak założyć białe tenisówki zamiast butów na obcasie?

W tenisówkach i krótkiej sukience do ślubu? Jak najbardziej!

Ciągnąca się za panną młodą suknia deptana przez dziesięciocentymetrowe i niewygodne szpilki powoli odchodzi do lamusa. Kobiety coraz bardzie stawiają nie tylko na elegancki wygląd, ale także na własną wygodę. Krótka sukienka i trampki to idealne rozwiązanie dla pań biegających na co dzień w sportowym obuwiu, które cenią sobie wolność i chcą być sobą w każdym momencie. Co więcej, na rynku nie brakuje najróżniejszych sukien, butów i dodatków dla osób aktywnych fizycznie. Założenie sukni ślubnej do kolan czy do połowy łydek to idealna okazja do zaprezentowania swoich wysportowanych i zgrabnych nóg. Wybierając trampki, można zdecydować się na wersję całkowicie sportową lub postawić na te bardziej eleganckie.

Białe trampki dla niej i czarne dla niego, a na nich okolicznościowe napisy to strzał w dziesiątkę. Mogą znaleźć się na nich także cekiny, kryształki czy tez kokardy. Co więcej, trampki dostępne są także w wersji na koturnie, a więc panie mogą liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Świetny efekt można uzyskać, jeśli na założenie trampków zdecydują się także świadkowie, druhny i najmłodsi. Trampki są też dobrą alternatywą dla obuwia na późniejsze godziny przyjęcia. Wówczas sprawdzą się te w wersji kolorowej.

Eleganckie, ale także lekkie i zwiewne suknie znajdziecie na: www.emmimariage.pl.